Jak flirtować? Podstawowe zasady towarzyskiej gry we dwoje

Chcesz pokazać płci przeciwnej swoje uwodzicielskie oblicze? Flirt jest doskonałym sposobem na zabawę towarzyską dla dwojga. Wzmacnia pewność siebie i sprawia, że zaczynasz doceniać swój własny urok. Jak flirtować z mężczyzną?

Czaruj spojrzeniem, gestem i głosem

Flirt jest grą, która eksponuje wdzięk osobisty, może być też zabawą która przerodzi się w coś poważniejszego. Pamiętaj, że tylko praktyka czyni mistrza, dlatego staraj się być uwodzicielska i pełna uroku.
Na jakość flirtu będzie miało wpływ nie tylko to co powiesz, ale także to czego nie wyrazisz słowami. Skup się na swoim spojrzeniu, możesz w tym celu poobserwować niektóre aktorki. Zatrzymuj wzrok na twarzy partnera, możesz od czasu do czasu przelotnie spojrzeć mu w oczy. Nie zapomnij także o uśmiechu, to on sprawi że ośmielisz partnera i zyskasz w jego oczach na atrakcyjności.

Prowadząc niewinną rozmowę jaką jest flirt, nie podnoś głosu i nie obniżaj go zbytnio. Powinien mieć jednolitą, lecz nie monotonną barwę. Drobne gesty, takie jak muśnięcie dłoni partnera czy otarcie się mimochodem o jego ramię, będą zachętą do dalszej zabawy.

Piękna dziewczyna uśmiecha się zalotnie

Bądź tajemnicza

Staraj się okazać partnerowi zainteresowanie poprzez zadawanie mu pytań. Mężczyźni lubią, gdy partnerka słucha go i wykazuje chęć np. w poznaniu dalszej części jakiejś historii. To, że będziesz mówić o sobie mniej niż partner, sprawi że pozostawisz pewien margines tajemniczości. Tym samym zyskasz na uroku w oczach rozmówcy. Jeśli chciałabyś dowiedzieć się czegoś na temat swojego partnera, opowiedz coś o sobie i niech nie będą to zdawkowe zdania. Sprawiając wrażenie otwartej, dajesz swemu rozmówcy sygnał, że może Ci zaufać.

Wybierz miły temat rozmowy

Jeśli chcesz, by flirt przebiegł w sympatycznej atmosferze, pokieruj tematami rozmowy. Nie opowiadaj o swoich byłych partnerach czy przebytych niemiłych wydarzeniach. Rozmawiaj na tematy przyjemne ale nie banalne. Sztuka, film, teatr, muzyka – wybierz wspólny punkt zaczepienia i rozwijaj temat. Możesz od czasu do czasu powiedzieć partnerowi jakiś komplement, staraj się jednak by był oryginalny, niepodobny do tego co słyszał wcześniej od kobiet. Może dotyczyć jego ubioru, wyglądu lub typowo męskich cech jego charakteru.

Namiętny pocałunek pary

Zaurocz go na pierwszym spotkaniu

Pamiętaj, że to jakie wywrzesz pierwsze wrażenie, przełoży się na dalszy rozwój flirtu. Na pierwsze spotkanie nie przychodź w niedoprasowanej sukience czy z tłustymi włosami. Ubierając czerwoną sukienkę, zyskasz pewność że zostaniesz zauważona. Jeśli nie przepadasz za czerwonym kolorem, postaw tylko na jego akcent np. szminkę lub szpilki. Stukając obcasami staniesz się bardziej pociągająca w oczach partnera. Otocz się także subtelną mgiełką zapachu, dzięki czemu dodasz sobie zmysłowości i stworzysz przyjazną dla flirtu aurę.

Jeśli będziesz regularnie flirtowała, możesz zwiększyć ilość białych krwinek w organizmie, co wpłynie pozytywnie na twoje zdrowie.

Flirt jest grą, która zakłada że partnerzy świadomie wzajemnie się uwodzą. Taka zabawa może przerodzić się w coś poważniejszego, ale wcale nie musi. Ważne, by flirt nie przekraczał pewnych granic wyznaczonych sobie przez partnerów, gdyż z niewinnej igraszki może stać się nieprzyjemną rozgrywką.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

jeden komentarz dla “Jak flirtować? Podstawowe zasady towarzyskiej gry we dwoje

  1. Terminus says:

    Nie jestem mistrzynią flirtu, wręcz wydaje mi się, że tego nie umiem. Jestem za bardzo chaotyczna i szczera. Walę prosto z mostu i z tajemniczości nici.

dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny dla innych. Wymagane pola oznaczone są znakiem *