Jak powiedzieć „kocham”? Sposoby na przełamanie pierwszych lodów

Jesteście już ze sobą jakiś czas. W swoim towarzystwie czujecie się bosko. Kochacie się i okazujecie to sobie na każdym kroku. Jednak zwrot „kocham cię” jeszcze nie padł? Zastanawiasz się, czy moment jest odpowiedni? A może zwyczajnie nie masz w sobie na tyle odwagi? Być może któryś z poniżej podanych przykładów na przełamanie „pierwszych lodów” zainspiruje Cię do wypowiedzenia tych dwóch magicznych słów? Przeczytaj koniecznie poniższe sposoby, a być może któryś z nich Cię zainspiruje i pozwoli przełamać pierwsze lody?

Jak powiedzieć kocham?

Ułóż z jego ulubionych żelków napis kocham Cię lub napisz na lustrze w łazience swoją szminką ten zwrot. Ten banalny pomysł pozwoli przełamać pierwsze lody. Może to niewiele ale to bardzo miłe, zobaczyć coś takiego. Uśmiech na twarzy i pozytywne nastawienia do dalszego dnia, murowane.

Jak wyznać miłość?

Napisz list i wyślij tradycyjną pocztą. W liście opisz dokładnie swoje uczucia. Tradycyjna metoda wysyłania listów jest rzadko spotykana ale za to jaka romantyczna! Taki list na pewno ucieszy Twoją połówkę i będzie to wspominać przez bardzo długi czas.

Trzy serca ułożóne w rzędzie

Jak przełamać pierwsze lody?

Zadedykuj piosenkę w radiu. Twój ukochany lub ukochana lubi słuchać konkretnej audycji radiowej siedząc w pracy, w biurze lub jadąc samochodem? Zadedykuj miłosną piosenkę. Można sobie tylko wyobrazić to miłe zaskoczenie, kiedy usłyszy w radiu specjalną dedykację od ukochanej osoby.

Jak zwierzyć się z uczuć?

Stwórz stronę internetową z Waszymi zdjęciami. Napisz to, co czujesz. Wyślij mu linka. Strona może być tylko do wglądu przez Was, możesz zabezpieczyć ją hasłem! Intymny i romantyczny pomysł, który na pewno się spodoba i którym będzie chciał lub chciała oglądać bez końca.

Jak odkryć swoje uczucia?

Wyślij sms’a. Krótką wiadomość, w której użyjesz tego zwrotu. Prosty sposób, dzięki któremu Twoja połówka z pewnością będzie zadowolona. Można być też bardziej twórczym i spróbować wymyślić jakiś wiersz czy miłą w odbiorze rymowankę.

Jak otworzyć przed kimś serce?

Nagraj swój głos w trakcie wyznawania miłości i prześlij to ukochanej osobie. Ciekawy, prosty i jednocześnie „na czasie” sposób. Takie wyznanie można w kółko sobie odsłuchiwać i utwierdzając się w przekonaniu o o uczuciach drugiej osoby. To tez świetny sposób na poprawienie nastroju.

Po prostu, Kocham Cię!

Zaproś chłopaka lub dziewczynę na pizzę. Zrób miłosny napis z ketchupu. Możesz również wykonać serce z ketchupu. Można spróbować ułożyć serce z serwetki albo poprosić kucharza, aby specalnie dla Was upiekł pizzę w kształcie serca.

Jak powiedzieć „Kocham” w sposób romantyczny?

Włóż swoje zdjęcie do plecaka. Na odwrocie napisz to, co czujesz. Takie zdjęcie zawsze można nosić przy sobie, np. w portfelu. Na odwrocie wystarczy napisać dwa krótkie zdania. Najlepiej to, co czujesz.

Możesz też sprawić ukochanej osobie jakąś niespodziankę:

 • zamów np. pidżamę z napisem: Kocham Cię
 • nagraj płytę CD z Waszymi ulubionymi piosenkami. Opisz ją słowami: Kocham Cię
 • wręczkwiaty z miniaturowym listem w kształcie serca z wyznaniem.
 • kup jej/mu breloczek do kluczy w kształcie połówki serca. Jedną połówkę daj swoje sympatii, a drugą zachowaj dla siebie
 • obrazek napis miłość

  Sposobów na wypowiedzenie tych najpiękniejszych słów jest wiele. Pamiętaj, bądź sobą i wyraź swoje uczucia najlepiej jak potrafisz. Swojej miłości nie musisz okazywać tylko słowami. Powiedz ukochanemu lub ukochanej, że postarasz na przykład, rzucić palenie papierosów czy zrezygnować z innych rzeczy, które jej przeszkadzają. To niekiedy trudne wyrzeczenia ale jeśli tylko chcesz, uda Ci się. Zwłaszcza przy wsparciu drugiej osoby.

  Rating: 4.5/5. From 2 votes.
  Please wait...

  2 komentarze dla “Jak powiedzieć „kocham”? Sposoby na przełamanie pierwszych lodów

  1. Li_Lu says:

   Najważniejsze to się przełamać i zdobyć na odwagę. Nie jest to łatwe, zwłaszcza jeśli nie jesteśmy pewni uczuć drugiej osoby. Dlatego lepiej wcześniej wybadać sytuację albo po prostu, iść na żywioł.

  2. Montana says:

   O matko ile sposobów! A nie można najprościej? Po co komplikować sobie życie? 😀

  dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie będzie widoczny dla innych. Wymagane pola oznaczone są znakiem *