Jak zaskoczyć kobietę czyli porady na zapunktowanie u dziewczyny

Zaskoczyć kobietę wbrew pozorom wcale nie jest tak trudno. Wystarczy odrobina chęci, by nie tylko pozytywnie zaskoczyć ukochaną, ale również ją uszczęśliwić i sprawić, by była zachwycona. Do tego nie potrzeba nawet wielkich wysiłków, czasem wystarczy drobny gest, a odpowiedni efekt jest murowany. Dowiedz się, jak możesz uszczęśliwić swoją dziewczynę.

1. Stawiaj na drobne niespodzianki

Nie musi to być nic wielkiego, ani tym bardziej drogiego. To, co liczy się najbardziej, to pamięć oraz okazywanie uczuć. Większość kobiet nastawiona jest na emocje, więc okazywanie im swoich uczuć przez drobne podarki-niespodzianki, zupełnie bez okazji, będzie bardzo pozytywnie przyjmowane. Może to być chociażby kupowanie kwiatów i naprawdę nie potrzeba do tego żadnego specjalnego powodu, jak rocznica czy inne święto. Kobiety uwielbiają dostawać kwiaty, nawet jeżeli mówią co innego. Gdy jest okazja, to dobry pomysł, lecz gdy jej nie ma to świetny patent na zaskoczenie. Mogą to być również inne drobnostki, jak czekoladki czy ulubione ciasteczka.

2. Rozmawiaj o uczuciach

Kobiety uwielbiają rozmawiać, a jeszcze bardziej uwielbiają rozmawiać o uczuciach. Mężczyźni zazwyczaj są w tym względzie bardziej powściągliwi i uważają, że od słów istotniejsze są czyny. Coś w tym jest, jednak warto czasem trochę się nagiąć i powiedzieć ukochanej kobiecie jak bardzo się ją kocha i obsypać ją komplementami. To również docenianie jej starań, jak chociażby moment gdy ubrała swoją najlepszą sukienkę i zrobiła to specjalnie dla Ciebie. Stwierdzenie, że wygląda w niej pięknie, na pewno dodadzą jej pewności siebie i sprawi, że na jej twarzy zagości uśmiech. Dobrze jest również prowadzić rozmowy na tematy tabu, jak wspólne relacje, albo to, co Nas denerwuje i wkurza. Ma to oczywiście na celu poprawę wzajemnych stosunków oraz wyjaśnienie często trudnych kwestii.

Kobieta z bukietem polnych kwiatów

3. Dotrzymuj danej obietnicy

Niezależnie od tego, czego miałyby dotyczyć. Może to być obietnica związana z wyniesieniem śmieci, albo tym że podjedziesz ją odebrać z jakiegoś spotkania czy innego miejsca. To bardzo ważne, ponieważ w ten sposób buduje się wzajemne zaufanie, a kobieta wie że może na Tobie zawsze polegać. Dotyczy to oczywiście zarówno tych drobnych, można by powiedzieć, mało ważnych spraw, jak i tych o wyższej randze. Ciągłe zapominanie może doprowadzić do zepsucia relacji, a tego się przecież nie chce. Trzeba mieć świadomość, że zawsze możecie na siebie liczyć.. Jesteś dla niej wsparciem, czyli jesteś najważniejszy.

4. Powiedz „stop!” codziennej monotonii

Monotonia życia sprawia, że zaczynamy być obojętni wobec wszystkiego, a monotonia w związku może doprowadzić do obojętności między sobą. Warto pielęgnować wzajemne relacje, czasem robiąc coś niespodziewanego. Warto więc pomyśleć na przykład od wypadzie na spacer, w jakieś niezwykłe albo ciekawe miejsce. Oczywiście ma to być niespodzianką. Może to być również zaproszenie na kolację do restauracji albo w inne eleganckie miejsce, w którym poczuje się wyjątkowo. Niecodzienny wypad będzie wspaniałym urozmaiceniem i z pewnością sporym zaskoczeniem.

Rating: 4.7/5. From 3 votes.
Please wait...

jeden komentarz dla “Jak zaskoczyć kobietę czyli porady na zapunktowanie u dziewczyny

  1. tata says:

    zrobić samemu pranie i obiad 🙂

dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny dla innych. Wymagane pola oznaczone są znakiem *