Dlaczego warto dołączyć do Klubu Podróżnika?

Uwielbiasz podróżować i poznawać obce kraje i kultury, ale nie wiesz czasem jak zorganizować wyjazd i jak dowiedzieć się o najświeższych ofertach biur podróży? Niekoniecznie też musisz być podróżnikiem z prawdziwego zdarzenia, by poznawać świat. Wiele korzyści daje dołączenie do Klubu Podróżniczego, a my podpowiadamy dlaczego warto stać się jego członkiem.

Czym jest Klub Podróżnika?

Klub Podróżnika jest organizacją, która skupia ludzi z pasją podróżowania. Na pewno masz marzenia związane z podróżowaniem, a członkostwo w Klubie Podróżnika umożliwi Ci dotarcie do najbardziej odległych zakątków na ziemi. Podróże są tak organizowane, by uwzględniały upodobania danej osoby: od wyboru środka transportu po zakwaterowanie w danym hotelu i dobór posiłków. To nie wszystkie korzyści płynące z uczestnictwa w Klubie Podróżnika. Dołączając do niego, możesz brać udział w unikatowych imprezach dostępnych tylko dla członków Klubu. Jako pierwszy dowiadujesz się zatem o ciekawych ofertach biur podróży, o nowych kierunkach studiów, dostajesz zaproszenia na spotkania z podróżnikami, na projekcje slajdów czy ciekawe wyjazdy i bale.

Aparat, mapa i zdjęcia

Czy koniecznie musisz wyjeżdżać by poznać świat?

Odpowiedź na to pytanie brzmi – niekoniecznie. Oczywiście podróżowanie to ogromna przyjemność, ale też spora wyrwa w portfelu, dlatego tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na poznawanie kilkunastu miejsc na świecie w ciągu roku. Istnieje wiele możliwości, by dowiedzieć się jak wygląda życie w innych krajach, wystarczy stać się członkiem Klubu Podróżnika. Dzięki temu poznasz wielu ciekawych ludzi podróżujących po całym świecie i chętnych by podzielić się swoimi doświadczeniami. Poznawanie egzotycznych miejsc może odbywać się na zasadzie słuchania i czerpania jak największej ilości informacji.

Dłonie z namalowaną na nich mapą

Co jeszcze daje członkostwo w Klubie Podróżnika?

Przede wszystkim członkostwo w Klubie Podróżnika pozwala poznać wiele ciekawych osób, które, chcąc zmienić coś w swoim życiu, zdecydowały się na daleką podróż. Ze spotkań z takimi ludźmi wychodzisz nie tylko bogatszy o wiedzę na temat różnych zakątków globu, ale także takie spotkanie działa bardzo motywująco i inspirująco. Możesz nagle poczuć podczas takiego spotkania niesamowity przypływ odwagi i chęć dalekiej podróży. Prawdą jest też to, że nic tak nie wzbogaca człowieka jak czerpanie z doświadczeń i spostrzeżeń drugiego człowieka, który widział i przeżył o wiele więcej. Bardzo często zdarza się, że ludzie w Klubach Podróżnika jednoczą się i organizują wspólne wyjazdy, dlatego członkostwo w Klubie wiąże się z pewnego rodzaju niespodzianką – nigdy nie wiesz jaką podróż przyniesie Ci życie.

W Klubie Podróżnika można spotkać prawdziwych pasjonatów, ludzi, którzy przeżytych wrażeń nie trzymają dla siebie, ale dzielą się swoja wiedzą, pokazują zdjęcia, opowiadają. Z takich opowieści możesz wyciągnąć wnioski, gdzie warto pojechać, co warto obejrzeć i jakich egzotycznych potraw warto skosztować. Przede wszystkim, będąc członkiem Klubu Podróżniczego, pogłębiasz swoje hobby i dowiadujesz się wielu ciekawych informacji, których nie zdobędziesz czytając przewodniki.

Rating: 5.0/5. From 3 votes.
Please wait...

jeden komentarz dla “Dlaczego warto dołączyć do Klubu Podróżnika?

  1. nowa droga says:

    Ciekawa opcja, myślałam, że takie kluby są tylko dla podróżników, a tu okazuje się, że nie tylko!

dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny dla innych. Wymagane pola oznaczone są znakiem *